KONST / Litografier / Litografier 15306430
nr 1530 6430
Jörgen Zetterquist
(f. 1928), Sverige
Litografier, 4 st, Signerad, daterad 1972-73 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 - 54x74 cm
Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.
Utrop:
500 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:56:47
Jörgen Zetterquist
Läs mer om Jörgen Zetterquist